Angajez Asistent Manager - Mogosoaia

ANUNȚ EXPIRAT

Candidatul ideal

- gandire pozitiva

- orientare catre rezultate

- abilitati de analiza si sinteza;

- responsabilitate, implicare si seriozitate

- spirit de echipa si adaptabilitate

- abilitati de comunicare, atitudine proactiva

- persoana organizata

- cunostinte avansate de Microsoft WORD, EXCEL,OFFICE;

- cunostintele de limba engleza

- experienta in vanzari constituie un avantaj

- abilitati de comunicare, relationare, in scris si verbal;

- atentie la detalii si abilitati organizatorice;

Descrierea jobului

-indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;

- preluarea apelurilor telefonice;

- asigurarea transmiterii/receptionarii documentelor prin curier/posta, email;

- asigurarea legăturii dintre persoanele cu funcţie de conducere şi persoane din cadrul organizaţiei sau    din afara acesteia ;

- elaborarea si redactarea documentelor si situaţiilor solicitate de management;

- coordonarea relaţiei cu furnizorii de consumabile, birotică, servicii, întreţinere, curăţenie, curierat;

- coordonarea activităţilor de protocol (primirea şi îndrumarea vizitatorilor).

- asigura suport administrativ colegilor si mentine relatia cu clientii firmei;

- bursa de transport

- elaboreaza, redacteaza si indosariaza documentele si situatiile cerute de manager;

- colaboreaza cu dep. contabilitate si poate tine contabilitatea primara a firmei, emite si inregistreaza facturi.

- respecta si intelege standardele companiei

Beneficii:

- posibilitate de formare si dezvoltare profesionala

- pachet salarial motivant ,

- mediu placut de lucru intr-o echipa tanara si dinamica

PUNCT DE LUCRU: MOGOSOAIA

Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la nr de telefon 0730.023.999 sau la sediul nostru din Sos. Bucuresti- Targoviste, nr 201, Mogosoaia, Ilfov

Informații de contact

Judet

Ilfov

Persoană de contact

Telefon

Categorie Anunț

Locuri de muncă

Nr Anunț

21809

Dată Actualizare

27-06-2024 18:37:22