Angajez Inginer Constructii Civile si Industriale

ANUNȚ EXPIRAT

Candidatul ideal:

-experienta in domeniul constructiilor

-studii de specialitate (profil  tehnic) finalizate

-Cunoasterea Normelor de proiectare

-cunostinte Microsoft Office

-cunostinte AutoCad

-Planificare si organizare

-permis categoria B

-cunostinte limba engleza

Responsabilitati:

-Realizeaza ofertele tehnico-comerciale si asigura suportul tehnic in executia proiectului

-Actualizeaza solutiile tehnice si costurile de productie ale companiei.

-Emitere oferte

-Stabileste preturile finale pentru material,manopera , utilaje,transport

- Stabilirea de soluții complexe pentru proiectare structură pentru proiecte civile și industriale;

- Deplasarea pe șantier pentru verificarea respectării proiectelor, când este necesar;

-Intocmeste graficele de executie

-Intocmeste antemasuratorile

- Intocmeste situatiile de lucrari.

Beneficii:

- posibilitate de formare si dezvoltare profesionala

- pachet salarial motivant ,

- mediu placut de lucru intr-o echipa tanara si dinamica

Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la nr de telefon 0730.023.999 sau la sediul nostru din Sos. Bucuresti- Targoviste, nr 201, Mogosoaia, Ilfov

Informații de contact

Judet

Ilfov

Persoană de contact

Telefon

Categorie Anunț

Locuri de muncă

Nr Anunț

21810

Dată Actualizare

27-06-2024 18:37:27